99.99 €
 • Ekonomiškas spausdinimas

  DCP-J562DW aprūpintas ekonomiško spausdinimo funkcijomis, kurios leidžia sumažinti išlaidas. Pavyzdžiui, galimybė naudoti didelės išeigos atskiras kasetes, su kuriomis galima atspausdinti iki 550 nespalvotų ir spalvotų lapų, dvipusio spausdinimo funkcija ir rašalo taupymo režimas. (Apytikslė kasetės išeiga deklaruojama pagal ISO/IEC 2471)


  Laiką taupantys spausdinimo greičiai

  Spausdindami iki 12 nespalvotų arba 6 spalvotų atvaizdų per minutę greičiu (pagal ISO/IEC 24734), galite spausdinti greičiau, tuo pačiu išlaikydami profesionalią kokybę.


   

  Kompaktiškas dydis

  Sujungdamas spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo galimybes su įvairiomis ryšio funkcijomis, DCP-J562DW yra kompaktiškas rašalinis spausdintuvas, kuris atitinka Jūsų kasdienius poreikius.


   

   

  Sustiprintas ryšys

  DCP-J562DW naudoja belaidį ryšį, kad galėtumėte lengvai prisijungti ir dalintis informacija savo belaidžiame tinkle. Taip pat galite naudoti iPrint&Scan, Apple AirPrint arba Google Cloud Print programėles, kad galėtumėte spausdinti ir skenuoti tiesiai iš savo iPhone, iPad, Android arba Windows Phone įrenginio. Savo spausdintuvu galite tiesiogiai prisijungti prie interneto, kad galėtumėte skenuoti į arba spausdinti iš Google Docs, Facebook, Dropbox ir EVERNOTE, naudodami 6,8 cm spalvotą liečiamą ekraną.


  Draugiškas aplinkai

  DCP-J562DW modelis atitinka griežtus German Blue Angel, Nordic Swan ir Energy Star aplinkosaugos standartus. Tai reiškia, kad daugiafunkcinis prietaisas yra klasifikuojamas, kaip ypatingai taupantis energiją. Be to, 4 atskirai keičiamos rašalo kasetės reiškia, kad Jūs galite padėti apsaugoti aplinką ir savo piniginę tuo pačiu metu.


Gamintojas: BROTHER

printneta.lt

ID: 275851   2017 03 15

Rekomenduojamos prekės:
 
TEFAL Slow Juicer ZC255B38 Type Electric, Silver/ black, 200 W, Extra large fruit input, Number of speeds 2, 82 RPM
 
BISSET BSBE91SISX03BX
 
Dormeo Renew Eucalyptus 3.5 cm čiužinukas 90X190
 
PERFECT PRF-K07-056
 
PERFECT PRF-K07-058