99.00 €

Ekonomiškas spausdinimas

MFC-J480DW leidžia sutaupyti su didelės išeigos atskiromis kasetėmis, su kuriomis galima atspausdinti iki 550 nespalvotų ir spalvotų lapų. Tokios funkcijos, kaip dvipusis spausdinimas ir rašalo taupymo režimas padės sumažinti Jūsų bendrąsias išlaidas. (Apytikslė kasetės išeiga deklaruojama pagal ISO/IEC 2471)


Laiką taupantys greičiai

Užtikrindamas iki 12 nespalvotų arba 6 spalvotų atvaizdų per minutę greitį (pagal ISO/IEC 24734), šis kompaktiškas rašalinis spausdintuvas suteikia greitą spausdinimą, tuo pačiu išlaikydamas profesionalią kokybę.


Sustiprintas ryšys

Aprūpintas belaidžiu ryšiu MFC-J480DW leidžia Jums lengvai prisijungti prie tinklo ir dalintis informacija jame. Taip pat galite naudoti Print&Scan, Apple AirPrint arba Google Cloud Print programėles, kad galėtumėte spausdinti ir skenuoti tiesiai iš savo iPhone, iPad, Android arba Windows Phone įrenginio Savo spausdintuvu galite prisijungti prie interneto, kad galėtumėte skenuoti į arba spausdinti iš Google Docs, Facebook, Dropbox ir EVERNOTE.


 

Lengvai kopijuokite, skenuokite ir siųskite kelių lapų faksogramas

Naudingas automatinis dokumentų tiekiklis (ADT) leidžia išvengti laukimo, nes Jums nereikia keisti lapų, kai kopijuojate, skenuojate ar siunčiate faksu kelių lapų dokumentus.


Kompaktiškas dydis

Stilingas ir kompaktiškas MFC-J480DW modelis sujungia spausdinimo, kopijavimo, skenavimo ir faksavimo funkcijas su daugybe ryšio funkcijų, siekiant patenkinti Jūsų kasdienius poreikius.


Draugiškas aplinkai

MFC-J480DW modeliui buvo suteikti German Blue Angel, Nordic Swan ir Energy Star aplinkosaugos sertifikavimo standartai. Tai reiškia, kad šis daugiafunkcinis prietaisas yra klasifikuojamas, kaip ypatingai taupantis energiją. Be to, 4 atskirai keičiamos rašalo kasetės leidžia apsaugoti aplinką ir savo piniginę tuo pačiu metu.

Gamintojas: BROTHER

printneta.lt

ID: 275853   2017 03 14

Rekomenduojamos prekės:
 
Dell Dual Monitor Arm – MDA17 Dell
 
Rinkinys: Avtek TT-BOARD 100 Pro + Vivitek DW882ST + WallMount 1200+ accessories
 
Adriatica A4513.4144QZ
 
Panasonic DMC-TZ57EP-T Compact camera, 16 MP, Optical zoom 20 x, Digital zoom 4 x, Image stabilizer, ISO 6400, Display diagonal 3.0 “, Wi-Fi, Focus 0.03m – ∞, Video recording, Lithium-Ion (Li-Ion), Brown
 
LIEBHERR IK 2314 įmontuojamas šaldytuvas