168.19 €

Naudodami PT-P750TDI prietaisą greitai ir paprastai pažymėsite laidus, tinklo jungiklius ir kitą duomenų perdavimo laidų instaliacijos įrangą su patvariomis, ilgalaikio naudojimo etiketėmis.

Spausdinkite iki 24 mm pločio etiketes tiesiai iš savo išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio

Dėka įdiegtos belaidžio ryšio technologijos (Wi-Fi)*, dabar savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį galite prijungti prie PT-P750TDI prietaiso ir naudodami nemokamą Brother Cable Label Tool programėlę sukurti etiketes. Prie kompiuterio taip pat galite prisijungti naudodami USB laidą ir tokiu būdu pagal visus savo poreikius susiprojektuoti etiketes, kuriose taip pat gali būti Jūsų įmonės logotipas ar specialūs simboliai.

Dažnai naudojamų ženklinimo užduočių šablonai

Naudokite šablonus nemokamoje išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtoje „Brother Cable Label Tool“ programėlėje arba personaliniam kompiuteriui skirtoje P-touch Editor etikečių kūrimo programoje, kad galėtumėte kurti etiketes:

  • Komutacinėms panelėms
  • Laidams
  • Kompiuterių ir telefonų lizdams
  • Komutaciniams blokams
  • Serveriams ir kitai tinklo įrangai

 

Lengvai atlupamos etiketės

Pažangus įmontuotas kirpiklis su nebaigto nukirpimo funkcija sukuria lengvai nulupamas etiketes, o tai yra ypač naudinga spausdinant nuoseklaus numeravimo etiketes teisinga tvarka, nes galite paprastai atskirai nulupti kiekvieną etiketę.

Ryšiai

Belaidis ryšys ir artimojo lauko ryšio (NFC) sąsaja leidžia paprastai prisijungti prie savo mobiliųjų įrenginių arba USB laidu prisijungę prie savo kompiuterio P-touch Editor etikečių kūrimo programa galite susikurti etiketes pagal visus savo poreikius.

Komplektacija

Komplekte rasite viską, ko Jums gali prireikti: ličio jonų baterija, kintamos srovės adapteris ir dvi ženklinimo juostelių kasetės yra patalpintos patvariame nešiojimosi dėkle.

Ilgam tarnavimui sukurtos etiketės

Brother lipnios TZe juostelių kasetės yra įvairiausių pločių ir spalvų. Taip pat yra ir specialių juostelių, skirtų duomenų perdavimo laidams  

* Wi-Fi reikalinga Li-ion akumuliatorius ar AC adapteris.

 

Gamintojas: Be gamintojo

printneta.lt

ID: 288277   2018 01 24

Rekomenduojamos prekės:
 
Silk EyeLift Cream Kremas odai aplink akis, 30ml
 
Chateau de Beaute Vino Sheen Fusion Fluidas išlyginantis smulkias ir gilias raukšles, 30ml
 
PE-6011E Vakoss pūkų rinkiklis žalias
 
Nespresso Espresso Livanto kavos kapsulės 10vnt.
 
SteelSeries Wired, Gaming mouse, No, Rival 310, Optical, No, RGB LED light