Brother PT P900W

Brother PT P900W

266.20 €
 • Bet kokiai ženklinimo užduočiai sukurtas profesionalus etikečių spausdintuvas

  Plataus spalvų kombinacijų ir juostelių pločių (iki 36mm) pasirinkimo, beveik beribio spausdinimo ir didelės spartos/aukštos raiškos spausdinimo galimybių dėka PT-P900W modelis yra idealus pasirinkimas infrastruktūrai valdyti, dokumentams archyvuoti, turtui paženklinti ir pagal poreikį bet kur ir bet kada kurti etiketes.


  PT-P900W USB cable being plugged in

   

  Laidinis ir belaidis ryšys

  Šis kompaktinis stalinis etikečių spausdintuvas gali būti prijungtas prie Jūsų kompiuterio, naudojant USB laidą, arba prie belaidžio tinklo, kad galėtumėte dalintis juo su kitais naudotojais ir padėti į daug patogesnę vietą, toliau nuo savo kompiuterio.

   


   

  Brother PT-P900W label printer with label being peeled from a strip of labels

  Pažangus kirpiklis su paprasto nulupimo funkcija

   

  Pažangus kirpiklis gali sukurti vieną ilgą etikečių juostą, kurios gali būti lengvai nuluptos po vieną. Tai užtikrina, kad etiketės būtų išlaikytos reikiama tvarka.


   

  Brother PT-P900W label printer with P-touch Editor label design software

   

  Pramoninių etikečių kūrimo programa kompiuteriui

  PT-P900W naudoja P-touch Editor etikečių kūrimo programą Windows ir Mac naudotojams. Ji pasižymi pažangiomis funkcijomis, paprastai randamomis brangiose programose, pavyzdžiui, pramonės standarto 1D ir 2D brūkšniniai kodai, logotipų ir kitų paveikslėlių įkėlimas, galimybė naudoti Jūsų kompiuteryje įdiegtus šriftus. Nuoroda į Microsoft Excel® skaičiuoklę arba .csv bylą, kad galėtumėte greitai ir efektyviai spausdinti kelias etiketes.


  Brother PT-P900W label printer printing from app on smartphone

  Spausdinkite iš išmaniųjų telefonų arba planšetinių kompiuterių

  Akimirksniu sukurkite ir atspausdinkite paprastas etiketes iš savo išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio, neįjungdami asmeninio kompiuterio. Brother iPrint&Label programėlė belaidžiu ryšiu prisijungia prie PT-P900W spausdintuvo, kad Jūs galėtumėte spausdinti etiketes iš savo iOS arba Android prietaiso. Jei norite identifikuoti elektros arba duomenų perdavimo laidus ir įrangą, naudokite specialią Brother Cable Label Tool programėlę, kad atspausdintumėte etiketes laidams apjuosti arba priekinėms lizdų plokštelėms, elektros paskirstymo plokštėms arba kitai specialiai įrangai.


  Brother PT-P900W label printer with SDK

  Įtraukite etikečių spausdinimą, kaip dalį savo sprendimo

   

  Programinės įrangos ir programėlių kūrėjai gali naudoti įvairius programinės įrangos kūrimo komplektus Microsoft Windows, iOS ir Android prietaisams, kad galėtumėte spausdinti etiketes naudodami savo programinę įranga ar programėles. Todėl PT-P900W idealiai tinka naudoti įvairiuose sprendimuose, kur reikalingos patvarios etiketės.


   

  Brother PT-P900W label printer with rechargeable battery base

  Spausdinkite bet kur ir bet kada

   

  Būna situacijų, kai nėra galimybių prietaiso prijungti prie elektros tinklo, pavyzdžiui,  statybos aikštelės arba jei prietaisą reikia naudoti prie prekybinio vežimėlio. PT-P900W turi papildomą baterijos bazę ir įkraunamą ličio jonų bateriją, kuri suteikia galimybę etiketes spausdinti bet kur ir bet kada.


   

  Waterproof P-touch laminated label tested to the extreme

  P-touch laminuotos etiketės – išbandytos ekstremaliomis sąlygomis

  Brother TZe juostelės kasetės gali būti įvairių pločių ir spalvų, įskaitant specialias juosteles, pavyzdžiui, labai lipnią, lanksčią ID (apjuosti laidus arba sukurti vėliavėlės tipo etiketes), nuklijuojant įkalčius paliekančias etiketes ir apsaugines juosteles. Šios laminuotos juostelės yra ypač patvarios ir sukurtos atlaikyti ekstremalias sąlygas bei išbandytos veikiant temperatūroms, saulės spinduliams, drėgmei, trinčiai ir cheminėms medžiagoms.

   

  Pagrindinės funkcijos

  • Kurkite iki 36 mm pločio patvarias etiketes
  • Didelės spartos ir aukštos raiškos spausdinimas
  • Integruotas belaidis ryšys, kad galėtumėte vienu metu spausdinti iš kelių prietaisų, pavyzdžiui, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų
  • Pažangus kirpiklis su paprasto nulupimo funkcija
  • Įterpkite paveikslėlius, brūkšninius kodus ir rėmelius į savo etiketes
  • Prisijunkite prie lentelių su duomenimis, kad nuosekliai vienu metu atspausdintumėte daugybę etikečių

   

Gamintojas: Be gamintojo

Rekomenduojamos prekės:
 
Crocs™ Kids' Crocband II Sandal PS Paradise Pink/Carnation 30
 
Birkenstock Milano Dark Brown 43
 
Crocs™ Patricia Diamante Women's Black/Black 42,5
 
Fan AEG VL 5528
 
Maclean MC-714 Dual Arm LCD Monitor TV Desk Gas Spring USB 13“ 27“ 8kg
Ricoh IM C2000
3507.79 €

Ricoh IM C2000

Kitos specifikacijos:Kietasis diskas: 320 GBOperatyvioji atmintis: 2 GB.Išmatavimai: 587 x 685 x 913 mmSvoris: 91 KG. Laidinis tinklas: Ethernet 10 base-T/100 base-TX/1000 base-T, USB Host I/F Type A, USB Device I/F Type BPalaikomas popierius: SRA3, A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6, EnvelopesSkenavimo greitis: 80 ipm (200/300 dpi)Skenavimas į: E-mail, Folder, USB, SD CardSpausdinimo raiška: 1,200 x 1,200 dpiTonerių resursai ir kainos: Juoda […]

Ricoh MP 4510SF su HDD
260.00 €

Ricoh MP 4510SF su HDD

Galima įrenginio nuoma su pilno aptarnavimo sutartimi. Visi įrenginiai buvo aptarnaujami pagal pilno aptarnavimo sutartį ir yra veikiantys. Su nauju PCU ir kaitinimo mazgu + 12 K toneriu, kaina €560+PVM Gamintojo nuoroda:  Gamintojas: Be gamintojo Rekomenduojamos prekės:   Crocs™ Kids' Crocband II Sandal PS Paradise Pink/Carnation 30   Birkenstock Milano Dark Brown 43   Crocs™ […]

Ricoh MP301SPF su HDD
250.00 €

Ricoh MP301SPF su HDD

Su nauju PCU ir atnaujintu kaitinimo mazgu + 9K toneriu, kaina €560+ Naujo įreginio kaina 1000 EUR+PVM. Įrenginys buvo aptarnaujamas pagal pilno aptarnavimo sutartį ir yra veikiantis. Galima įrenginio nuoma pasirašius pilno aptarnavimo sutarį. Gamintojas: Be gamintojo Rekomenduojamos prekės:   Crocs™ Kids' Crocband II Sandal PS Paradise Pink/Carnation 30   Birkenstock Milano Dark Brown 43 […]

Visų SPAUSDINTUVŲ REMONTAS
3.00 €

Visų SPAUSDINTUVŲ REMONTAS

Visų SPAUSDINTUVŲ REMONTAS Teikiame visų tipų spausdintuvų, kopijuoklių, faksų aparatų, daugiafunkcinių įrenginių techninį servisą. Taip pat užsiimame visų spausdintuvų ir kopijuoklių remontu, atliekame profilaktinius valymus. Gedimo nustatymas (diagnostika) nemokamas. Nustačius gedimą, informuojame klientą apie remonto kainą ir laiką. Remontuojame: • Lazerinius ir rašalinius spausdintuvus. • Didelio formato braižytuvus bei spausdintuvus. • Kopijavimo aparatus. • Fakso […]