Brother PT P900W

Brother PT P900W

266.20 €
 • Bet kokiai ženklinimo užduočiai sukurtas profesionalus etikečių spausdintuvas

  Plataus spalvų kombinacijų ir juostelių pločių (iki 36mm) pasirinkimo, beveik beribio spausdinimo ir didelės spartos/aukštos raiškos spausdinimo galimybių dėka PT-P900W modelis yra idealus pasirinkimas infrastruktūrai valdyti, dokumentams archyvuoti, turtui paženklinti ir pagal poreikį bet kur ir bet kada kurti etiketes.


  PT-P900W USB cable being plugged in

   

  Laidinis ir belaidis ryšys

  Šis kompaktinis stalinis etikečių spausdintuvas gali būti prijungtas prie Jūsų kompiuterio, naudojant USB laidą, arba prie belaidžio tinklo, kad galėtumėte dalintis juo su kitais naudotojais ir padėti į daug patogesnę vietą, toliau nuo savo kompiuterio.

   


   

  Brother PT-P900W label printer with label being peeled from a strip of labels

  Pažangus kirpiklis su paprasto nulupimo funkcija

   

  Pažangus kirpiklis gali sukurti vieną ilgą etikečių juostą, kurios gali būti lengvai nuluptos po vieną. Tai užtikrina, kad etiketės būtų išlaikytos reikiama tvarka.


   

  Brother PT-P900W label printer with P-touch Editor label design software

   

  Pramoninių etikečių kūrimo programa kompiuteriui

  PT-P900W naudoja P-touch Editor etikečių kūrimo programą Windows ir Mac naudotojams. Ji pasižymi pažangiomis funkcijomis, paprastai randamomis brangiose programose, pavyzdžiui, pramonės standarto 1D ir 2D brūkšniniai kodai, logotipų ir kitų paveikslėlių įkėlimas, galimybė naudoti Jūsų kompiuteryje įdiegtus šriftus. Nuoroda į Microsoft Excel® skaičiuoklę arba .csv bylą, kad galėtumėte greitai ir efektyviai spausdinti kelias etiketes.


  Brother PT-P900W label printer printing from app on smartphone

  Spausdinkite iš išmaniųjų telefonų arba planšetinių kompiuterių

  Akimirksniu sukurkite ir atspausdinkite paprastas etiketes iš savo išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio, neįjungdami asmeninio kompiuterio. Brother iPrint&Label programėlė belaidžiu ryšiu prisijungia prie PT-P900W spausdintuvo, kad Jūs galėtumėte spausdinti etiketes iš savo iOS arba Android prietaiso. Jei norite identifikuoti elektros arba duomenų perdavimo laidus ir įrangą, naudokite specialią Brother Cable Label Tool programėlę, kad atspausdintumėte etiketes laidams apjuosti arba priekinėms lizdų plokštelėms, elektros paskirstymo plokštėms arba kitai specialiai įrangai.


  Brother PT-P900W label printer with SDK

  Įtraukite etikečių spausdinimą, kaip dalį savo sprendimo

   

  Programinės įrangos ir programėlių kūrėjai gali naudoti įvairius programinės įrangos kūrimo komplektus Microsoft Windows, iOS ir Android prietaisams, kad galėtumėte spausdinti etiketes naudodami savo programinę įranga ar programėles. Todėl PT-P900W idealiai tinka naudoti įvairiuose sprendimuose, kur reikalingos patvarios etiketės.


   

  Brother PT-P900W label printer with rechargeable battery base

  Spausdinkite bet kur ir bet kada

   

  Būna situacijų, kai nėra galimybių prietaiso prijungti prie elektros tinklo, pavyzdžiui,  statybos aikštelės arba jei prietaisą reikia naudoti prie prekybinio vežimėlio. PT-P900W turi papildomą baterijos bazę ir įkraunamą ličio jonų bateriją, kuri suteikia galimybę etiketes spausdinti bet kur ir bet kada.


   

  Waterproof P-touch laminated label tested to the extreme

  P-touch laminuotos etiketės – išbandytos ekstremaliomis sąlygomis

  Brother TZe juostelės kasetės gali būti įvairių pločių ir spalvų, įskaitant specialias juosteles, pavyzdžiui, labai lipnią, lanksčią ID (apjuosti laidus arba sukurti vėliavėlės tipo etiketes), nuklijuojant įkalčius paliekančias etiketes ir apsaugines juosteles. Šios laminuotos juostelės yra ypač patvarios ir sukurtos atlaikyti ekstremalias sąlygas bei išbandytos veikiant temperatūroms, saulės spinduliams, drėgmei, trinčiai ir cheminėms medžiagoms.

   

  Pagrindinės funkcijos

  • Kurkite iki 36 mm pločio patvarias etiketes
  • Didelės spartos ir aukštos raiškos spausdinimas
  • Integruotas belaidis ryšys, kad galėtumėte vienu metu spausdinti iš kelių prietaisų, pavyzdžiui, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų
  • Pažangus kirpiklis su paprasto nulupimo funkcija
  • Įterpkite paveikslėlius, brūkšninius kodus ir rėmelius į savo etiketes
  • Prisijunkite prie lentelių su duomenimis, kad nuosekliai vienu metu atspausdintumėte daugybę etikečių

   

Gamintojas: Be gamintojo

Rekomenduojamos prekės:
 
Kingston SSDNow UV500 480 GB, SSD form factor 2.5“, SSD interface SATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 520 MB/s
 
Logilink True Wireless Headset BT0044 Black, Bluetooth
 
Silicon Power Ultima U03 16 GB, USB 2.0, White
 
Nikon D3500 + AF-P DX 18–55 VR
 
Kaitlentė Electrolux LIV63430BW
Visų SPAUSDINTUVŲ REMONTAS
3.00 €

Visų SPAUSDINTUVŲ REMONTAS

Visų SPAUSDINTUVŲ REMONTAS Teikiame visų tipų spausdintuvų, kopijuoklių, faksų aparatų, daugiafunkcinių įrenginių techninį servisą. Taip pat užsiimame visų spausdintuvų ir kopijuoklių remontu, atliekame profilaktinius valymus. Gedimo nustatymas (diagnostika) nemokamas. Nustačius gedimą, informuojame klientą apie remonto kainą ir laiką. Remontuojame: • Lazerinius ir rašalinius spausdintuvus. • Didelio formato braižytuvus bei spausdintuvus. • Kopijavimo aparatus. • Fakso […]

Visų SPAUSDINTUVŲ REMONTAS
3.00 €

Visų SPAUSDINTUVŲ REMONTAS

Visų SPAUSDINTUVŲ REMONTAS Teikiame visų tipų spausdintuvų, kopijuoklių, faksų aparatų, daugiafunkcinių įrenginių techninį servisą. Taip pat užsiimame visų spausdintuvų ir kopijuoklių remontu, atliekame profilaktinius valymus. Gedimo nustatymas (diagnostika) nemokamas. Nustačius gedimą, informuojame klientą apie remonto kainą ir laiką. Remontuojame: • Lazerinius ir rašalinius spausdintuvus. • Didelio formato braižytuvus bei spausdintuvus. • Kopijavimo aparatus. • Fakso […]

Brother HL-J6100DW
499.00 €

Brother HL-J6100DW

Naujuoju Brother spalvotu rašaliniu spausdintuvu galėsite atspausdinti iki A3 formato dokumentus, o didelė, iki 750 lapų popieriaus įvestis reiškia, kad jis puikiai tinka verslui. HL-J6100DW modelis yra sukurtas itin reikliai biuro aplinkai, nes naudojant didelio našumo rašalo kasetes vieno atspausdinto puslapio kaina išliks nedidelė, be to, šiuo spausdintuvu galėsite greitai spausdinti iš savo mobiliojo įrenginio. […]

Brother ADS 2700W
447.70 €

Brother ADS 2700W

ADS-2700W turi daugybę funkcijų ir yra patikimas dokumentų skaitytuvas už prieinamą kainą. Yra Wi-Fi, laidinio tinklo ir didelio greičio USB 2.0 jungtis, spalvotas jutiklinis LCD ekranas, kuriuo paprasta naudotis, galima naudoti su Windows/Mac/Linux operacinėmis sistemomis, nuskaityti į USB laikmeną ir kt. Pagrindinės savybės Laidinė LAN, Wi-Fi tinklo ir didelio greičio USB 2.0 jungtys – paprasta […]