20.00 €

Sveiki. Ačiū, kad apsilankėte mano būrimo kortomis svetainėje.

Mano vardas Eugenija. Trumpai parašysiu apie save.

Kiek save atsimenu, visą laiką jaučiu vidinį norą padėti žmonėms. Tai neapsakomai keistas jausmas, bet aš nesipriešinau ir nesipriešinu jam, o stengiuosi padėti kiekvienam, kam reikia mano pagalbos.

Žmonės visada nori žinoti, kas jų laukia ateityje ir ieško atsakymų klausdami aukštesniųjų informacinio žemės lauko galių. Aš patariu žmonėms, nors kartais jiems užtenka tiesiog pasikalbėti, išlieti savo širdį.

Aš jaučiu žmones, matau jų problemas, psichologines problemas, kompleksus.

Ir aš mėlai galėčiau padėti susirasti žmogų artmimą Jūsų sėlai. Mano žinios leis parinkti tinkamą asmenį pagal jūsų charakterį ir gyvenimo būdą.
6090990_1

Savo būrimo eigoje naudoju aiškiaregystę. Aiškiaregystė suteikia galimybę vidiniu regėjimu pamatyti ir pajausti žmogaus situaciją. Šiam tikslui naudoju būrimą kortomis. Būrimas kortomis yra tik priemonė, o mes esame laidininkai. Kortos ir būrimas padeda man atskleisti žmonių situaciją, pamatyti jų problemas ir išspręsti jas būrimo kortomis ir vidinio regėjimo pagalba. Mieli draugai, tiesa sakant nežinau, ar būrimas kortomis man iš aukštybių dovana ar bausmė. Esu ne ekstransense,su mirusiais ne bendruju,ant mirusiju zmoniu ne buriu,ir dingusius zmones ne jeshkau,aciu

Turiu galimybę suteikti jums paslaugas skype pagalba,telefonu,tačiau iš pradžių turite parašyti į elektroninį paštą . mistika.energija@gmail.com tel:+37067767507 www.burimaskortomis.lt

Adresas: KLAIPEDA. g. H.Manto 36, II aukštas, 16 kab.

Galite rašyti rusiškai bei lietuviškai, o esant reikalui ir angliškai. facebook: bureja Jevgenija

 
Šis skelbimas ( ID: 179532 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Atnaujinti
Rekomenduojamos prekės:
 
Blykstė Metz 36 AF-5 digital Sony
 
Huawei MediaPad M2 planšetinis kompiuteris 8“ LTE
 
Beko BIE24301W elektrinė orkaitė
 
Rock Band: The Beatles (Solus) X360 žaidimas
 
212065 Princess smulkintuvas