PARDAVĖJAS SAVININKAS.

Klaipėdos senamiestyje, Karklų g., mūriniame name parduodamas 2-jų kambarių butas ,38 kv.m., 5/5. Svetainė sujungta su virtuve. Kambariai nepereinami. Butas gerame stovyje- sudėti plastikiniai langai, šarvuotos durys, įstiklintas balkonas. Butui priklauso rūsys.

Paliekami visi baldai (išskyrus vaikiškas lovas), įmontuotas virtuvinis baldų komplektas, buitinė technika (tarp jų indaplovė).

Vienam iš kambarių yra įrengtas kondicionierius, kuris naudojamas ne tik patalpų vėsinimui, bet ir šildymui, ypač patogu šildyti patalpas iki kol pajungiamas centrinis šildymas.

Butas labai šviesus ir jaukus. Langai orientuoti į pietryčių pusę. Puikus vaizdas pro langus, matosi senamiestis (Klaipėdos viešbutis).

Labai ramūs kaimynai, o iškilus kokiem nors klausimam labai organizuoti ir sukalbami.

Namas geroje ramioje senamiesčio vietoje, o norint papulti į miesto šurmulį – iki Anikės aikštės ar Meridiano vos 10-12 min pėsčiomis. Šalia dvi autobuso stoteles iš kurių autobusais pakliūsite tiek į pietinę mieto dalį, tiek į universitetą ar ligoninę. Prie pat yra IKI expres parduotuvė. Netoli yra vaikų darželis.

Automobiliui išduodamas stovėjimo leidimas senamiestyje (už simbolinę sumą – 2Eur).

Puiki investicija nuomai.

Galima pirkti ir su banko paskola.

Kaina derinama

38

2

5

5

1963

Mūrinis

Įrengtas

Centrinis

Rūsys,Balkonas

ID: 273389   2016 12 20   Atnaujinti

Rekomenduojamos prekės:
 
TEFAL Slow Juicer ZC255B38 Type Electric, Silver/ black, 200 W, Extra large fruit input, Number of speeds 2, 82 RPM
 
BISSET BSBE91SISX03BX
 
Dormeo Renew Eucalyptus 3.5 cm čiužinukas 90X190
 
PERFECT PRF-K07-056
 
PERFECT PRF-K07-058