Tualeto Paaukštinimai

Tualeto Paaukštinimai

Tualeto Paaukštinimai

Tualeto paaukštinimai sėdynei naudingi žmonėms, kuriems sunku atsistoti nuo žemo tualeto, neįgaliesiems, senjorams ir po klubo sąnario operacijos.

Klozeto paaukštinimai naudojami sunkiai judančių senjorų poreikiams patenkinti. Jie plačiai naudojami ne tik slaugos namuose, ligoninėse, bet ir senjorų ir neįgaliųjų namuose, kur sunkiai judantys žmonės skundžiasi kelių ir stuburo skausmais – ieško palengvinimo įprastiems poreikiams patenkinti. Sėdynės paaukštinimas pagamintas iš tvirto ir kokybiško plastiko.

Tualeto / Unitazo / Klozeto paaukštinimas suteikia ne tik patogumą atsisėsti, tačiau ir saugumą, kadangi tvirtai pritvirtinamas jis suteikia galimybę žmogui pasiekti klozetą stabilioje stovėsenos pozicijoje.

Paaukštinimas pagamintas iš itin tvirto plastiko, jis ne tik padeda lengviau atsisėsti ar atsistoti nuo klozeto, bet ir gražiai atrodo, dėl kokybiško plastiko, maloniau sėdėti nei ant įprasto tualeto.

Tualeto paaukštinimas Internetu

Tualeto paaukštinimai kainuoja pigiau pirkdami internetu, nes skelbiamos akcijos ir nuolaidos. Taip pat internete didesnis pasirinkimas, galima išsirinkti iš įvairių variantų:

Tualeto paaukštinimai su porankiais / turėklais / atramomis

Tualeto atrama su atsisėdimu

Tualeto paaukštinimas su dangčiu

Klozeto paaukštinimas be dangčio

Pagyvenusiems žmonės itin reikia priemonių palengvinančių kasdieninį gyvenimą ir sveikatos gerinimo priemonių. Tualeto reikmenys ir priemonės yra vienos iš reikalingiausių prekių tarp senjorų ir neįgaliųjų. Būtent tualeto paaukštinimų nuperkama daugiausiai, tai išbandyta, saugu ir veiksminga.

MedStore tualeto paaukštinimai internetu yra aukščiausios kokybės ir naujausių modelių, sertifikuoti ir paženklinti CE kokybės ženklu.

Kokio aukščio pirkti tualeto paaukštinimą?

Sėdynės paaukštinimai būna įvairių aukščių, prieš pirkdami siūlome pasimatuoti klozeto aukštį ir ant kokio aukščio Jums patogu sėdėti.

Unitazo paaukštinimai dažniausiai būna 8cm, 10cm, 11cm, 15cm aukščio arba aukštis reguliuojasi.

Dažniausiai klientai renkasi 10cm arba 11cm aukštį, pats populiariausias modelis yra " Tualeto Paaukštinimas 11cm CLIPPER III".

Ar tiks paaukštinimas ant mano tualeto?

Tinka bet kokiam tualetui, kurio krašto plotis nuo 4 iki 12 cm.

Taip pat prie klozeto paaukštinimo rekomenduojame nusipirkti tualeto rėmą.

Susisiekti 864114444
ID: 341408   2022 06 20

Rekomenduojame

Antgalis lazdelėms ir ramentams. Ø18mm Spalva : Pilka arba juoda
1.00 €

Antgalis lazdelėms ir ramentams. Ø18mm Spalva : Pilka arba juoda

Antgalis lazdelėms ir ramentams. Ø18mm Spalva : Pilka arba juoda Neslystančios gumos antgalis lazdelei ar ramentui. Viduje yra metalinis žiedelis krūvio paskirstymui. Pagaminta Vokietijoje Pristatymas visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos apie prekes rasite čia: http://www.ortospektras.lt , info@ortospektras.lt tel: 868720385 Visas per šią internetinę parduotuvę perkamas prekes įsigyjate iš tiesioginio importuotojo. Bendrinti

Medinė šviesi lazdelė (WSI) Spalva : Šviesiai ruda
12.00 €

Medinė šviesi lazdelė (WSI) Spalva : Šviesiai ruda

Medinė šviesi lazdelė su medine rankena. 92 cm ilgio. Svoris 290 g. Galima pasitrumpinti pagal poreikį. Pagaminta Ispanijoje Pristatymas visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos apie prekes rasite čia: www.ortospektras.lt , info@ortospektras.lt tel: 868720385 Visas per šią internetinę parduotuvę perkamas prekes įsigyjate iš tiesioginio importuotojo. Bendrinti

Metalinė reguliuojamo aukščio lazdelė neslystančia rankena.  Spalva : Ruda
18.00 €

Metalinė reguliuojamo aukščio lazdelė neslystančia rankena. Spalva : Ruda

Metalinė reguliuojamo aukščio lazdelė, neslystančia plastikine rankena. Reguliuojamas aukštis 79 – 99 cm. Maksimali apkrova 100kg. Svoris 290 g. Pagaminta Vokietijoje. Pristatymas visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos apie prekes rasite čia: www.ortospektras.lt , info@ortospektras.lt tel: 868720385 Visas per šią internetinę parduotuvę perkamas prekes įsigyjate iš tiesioginio importuotojo. Bendrinti

Medinė juodos spalvos lazdelė tiesia rankena Spalva : Juoda
9.00 €

Medinė juodos spalvos lazdelė tiesia rankena Spalva : Juoda

Medinė juodos spalvos lazdelė tiesia rankena Spalva : Juoda Medinė juodos spalvos lazdelė tiesia rankena. Aukštis 93 cm. Maksimali apkrova 80 kg. Pagaminta Vokietijoje Pristatymas visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos apie prekes rasite čia: http://www.ortospektras.lt , info@ortospektras.lt tel: 868720385 Visas per šią internetinę parduotuvę perkamas prekes įsigyjate iš tiesioginio importuotojo. Bendrinti

Tualetinė kėdė su keturiais ratukais TS-1
131.00 €

Tualetinė kėdė su keturiais ratukais TS-1

Tualetinė kėdė su keturiais ratukais TS-1 WC kėdė su 4 ratukais, iš kurių 2 galiniai su stabdžiais. Nukeliamas dangtis, ištraukiamas naktipuodis, galimybė užvažiuoti ant unitazo. Paminkštinta sėdynė, nuimami ir nulenkiami pakojai. Galima naudoti namuose bei sveikatos priežiuros įstaigose. Savybės : 1. Chromuotas rėmas. 2. Maksimali apkrova – 120 kg. 3. Svoris 15,3 kg. 4. Bendras […]

Metalinė sulankstoma reguliuojamo aukščio lazdelė (WSI) Spalva : Vario
16.00 €

Metalinė sulankstoma reguliuojamo aukščio lazdelė (WSI) Spalva : Vario

Metalinė sulankstoma reguliuojamo aukščio lazdelė. Svoris 280 g. Reguliuojamas aukštis 83 – 94 cm. Pagaminta Ispanijoje Pristatymas visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos apie prekes rasite čia: www.ortospektras.lt , info@ortospektras.lt tel: 868720385 Visas per šią internetinę parduotuvę perkamas prekes įsigyjate iš tiesioginio importuotojo. Bendrinti