500.00 €

Nuostabi nuotakos suknelė, ideali šventės vieta, prieš akis laukia romantiškas medaus mėnuo. Šiai akimirkai tobulybės suteikia kelionė iki ceremonijos vietos prabangiu, Didžiosios Britanijos monarchų pamiltu, „Bentley” automobiliu. Mūsų Bentley Arnage – tai išskirtinis bei vienintelis Lietuvoje limuzinas kuris papuoš Jūsų vestuves, krikštynas, jubiliejus ar kitas svarbias šventes.

Bentley” vardas visuomet buvo siejamas su stiliumi ir karališka didybe, o „Bentley Arnage” tai tik patvirtina. Būtent šis elegantiškas automobilis jau yra įrašytas į prestiziškiausių vestuvių automobilių istoriją, dėl komforto ir išskirtinumo. „Bentley Arnage” sidabro spalvos eksterjeras puikiai suderintas su kreminės spalvos odos salonu ir čia esančiu rankų darbo, karališkojo mėlyno ėriuko vilnos, kilimu – visa prabangos elementų kompozicija verčia keleivius jaustis puikiai.

Prabangių automobilių nuoma siūlo Bentley limuziną įmonių vadovams ir vadybininkams vykstant į svarbų susitikimą ar pasitinkant verslo partnerį iš oro uosto.

Vestuvinių automobilių nuoma neturi maršruto apribojimų – patikimas, mandagus ir paslaugus vairuotojas Jums bet kur ir bet kuriuo paros metu.

Daugiau apie mus rasite www.tikvip.lt

500.00 €

 
Šis skelbimas ( ID: 275354 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Atnaujinti
Rekomenduojamos prekės:
 
Blykstė Metz 36 AF-5 digital Sony
 
Huawei MediaPad M2 planšetinis kompiuteris 8“ LTE
 
Beko BIE24301W elektrinė orkaitė
 
Rock Band: The Beatles (Solus) X360 žaidimas
 
212065 Princess smulkintuvas