Žaislai, mokyklinės prekės, Mokyklinės prekės

Prekės vaikams / Žaislai, mokyklinės prekės / Mokyklinės prekės
Matematikos mokymosi rinkinys, 4
15.00 €

Matematikos mokymosi rinkinys, 4

Rinkinį sudaro medinės, spalvotos lazdelės, skaičiai ir paveikslėlių lentelės bei matematikos užduotys. Jis padės išmokti skaičius, taip pat lavinti asocijavimosi ir miklumo įgūdžius. Rinkinys puikiai tinka mokyklai, namams ar darželiui. Komplekte yra medžiagų maišelis, kuriame galite patogiai nešiotis visus elementus. Mokymosi būdai: su spalvotomis lazdelėmis mokomasi apskaičiuoti lentoje, su sausai ištrinamu žymekliu mokomasi sudėti ir […]


Pakabinama dvipusė lenta su raidėmis, 3
20.00 €

Pakabinama dvipusė lenta su raidėmis, 3

Lenta kabinama ant virvelės, Viena pusė – balta: galima kabinti magnetus, rašyti lentos rašikliu, kita pusė – juoda: galima paišyti kreidelėmis, Angliškas raidynas, Raidės su magnetukais.


Pažinimo rinkinys " Crazy Anatomy" , nuo 8 metų
25.00 €

Pažinimo rinkinys " Crazy Anatomy" , nuo 8 metų

Rinkinyje yra medžiagų galinčių sukelti pavojų sveikatai. Prieš naudodami perskaitykite instrukcijas ir jų laikykitės vykdydami eksperimentus. Neleiskite cheminių rinkinio medžiagų sąlyčio su atviromis kūno dalimis ypatingai burna ir akimis. Atlikite eksperimentus toliau nuo savo augintinių ir vaikų iki 8 metų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.


Konstruktorius " Povandeninis laivas" , 6
10.00 €

Konstruktorius " Povandeninis laivas" , 6

Teminis – lavinamasis konstruktorius, kuris idealiai tinka žaisti tiek rolėmis, tiek individualiai. lavina vaikų vaizduotę, erdvinį suvokimą, smulkiąją rankų motoriką, skatina socialinius žaidimus. Dydis atitinka kitų A lygio konstruktorių dydį. 183 dalys.


Žaidimas "Žodžiai" , nuo 5 metų
25.00 €

Žaidimas "Žodžiai" , nuo 5 metų

Lavinantis stalo žaidimas „Žodžiai“ – tai žaidimas, kurį gali žaisti tiek ikimokyklinukai, kuriems tai yra gera priemonė mokytis, skaityti ir rašyti, tiek mokyklinio amžiaus vaikai bei suaugusieji, kurie gali iš pasirinktų raidžių kortelių dėlioti žodžius kaip kryžiažodį. Žaidime yra 18 kortelių – pavyzdžių ir 132 raidžių kortelės. Priešmokyklinio amžiaus vaikams, kurie mokosi skaityti ir rašyti, […]